Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Peikko Lietuva“

Programuotojas (-a)

Iki 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Darbas su įmonės vidinių puslapių dizainu ir veikimu (frontend) bei serverio dalies programavimu (backend);
  • Naujų sistemų kūrimas ir esamų sistemų palaikymas;
  • Duomenų saugojimo serveryje užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas kurti duomenų bazes;
  • Gebėjimas kurti ir valdyti reliacines duomenų bazes (MSSQL);
  • Žinios ir darbo įgūdžiai su:
JavaScript, CSS, HTML (1-2 metai)/ versijavimo sistemomis (pvz.: GIT)/ C# (1-2 metai);
  • DAX žinios;
  • React karkaso / POWER BI / D365 žinios (privalumas);
  • Patirtis dirbant su react state management bibliotekomis (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą ir karjeros galimybes nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Įkvepiantį mikroklimatą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Atlyginimas

Iki 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlomas jūsų patirtį ir kompetenciją atitinkantis atlygis.

„Peikko“ – Suomijoje įkurta šeimos valdoma įmonė, kurios tikslas – kurti pažangius sprendimus, padedančius statybų rinkoje siekti kokybės, saugos ir inovatyvumo. „Peikko Lietuva“ šalyje užima didelę gelžbetonio jungčių ir kompozitinių bei plieninių konstrukcijų rinkos dalį, o klientus aptarnauja daugiau nei 30-tyje šalių. Mūsų stiprybė, tai komanda, kurioje dirba daugiau nei 330 savo srities profesionalų – gamybos darbuotojų, projektavimo inžinierių, pardavimų ir kitų sričių specialistų, kurie bendradarbiaudami ir tobulėdami kuria savo ir įmonės sėkmės istoriją.
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
2377 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
335
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1712 €
25% uždirba 1712-2120 €
25% uždirba 2120-2730 €
25% uždirba nuo 2730 €