Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Konica Minolta Baltia“
More about company »

PROGRAMUOTOJAS/-A (MS SQL, VBS)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Konica Minolta Baltia“

Darbo pobūdis

  • IT/spausdinimo sprendimų vystymas ir palaikymas, pritaikymas pagal kliento poreikius;
  • Problemų identifikavimas ir jų sprendimas;
  • Bendradarbiavimas su klientų technine komanda.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas IT krypties studijose (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Įgūdžiai dirbant su MS SQL kalba;
  • Patirtis dirbant su VBScript arba kita "skriptinimo" kalba;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas spręsti problemas;
  • Atsakingumas, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai su projektais, tiek su komanda;
  • Geros anglų kalbos žinios.
Privalumai:
  • Patirtis dirbant su vSphere arba Hyper-V;
  • REST API žinios;
  • Web Service žinios;
  • C# žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę profesiniam tobulėjimui ir augimui;
  • Patrauklias darbo sąlygas, bendravimą bei bendradarbiavimą tarptautinėje aplinkoje;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Profesionalią ir veržlią komandą;
  • Galimybę derinti darbą su studijomis.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

Konica Minolta Baltia yra spausdinimo įrenginių gamybos lyderės Konica Minolta oficiali atstovė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Kompanija teikia dokumentų valdymo sprendimus bei spausdinimo procesų optimizavimo paslaugas, siūlo plataus profilio spausdintuvus ir daugiafunkcius įrenginius biurui, pramoninio spausdinimo ir plačiaformatės spaudos sistemas.
Informacija apie UAB „Konica Minolta Baltia“
2027 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1423 €
25% uždirba 1423-1749 €
25% uždirba 1749-2421 €
25% uždirba nuo 2421 €
Vadovas: Robert Hulej