ECOSERVICE grupė

Programuotojas (-a)

2800-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Naujų duomenų bazių kūrimas ir konfigūravimas;
  • Programinio kodo rašymas kuris bus skirtas duomenų įvedimui, išvedimui ir analizei;
  • Užtikrinti teikiamų duomenų kokybę, prižiūrėti sukurtų automatizuotų ataskaitų / KPI bei duomenų šaltinių priežiūrą bei ieškoti ir struktūriškai kurti inovatyvius automatizuotus verslo analitikos sprendimus;
  • Sukurti ir konfigūruoti web servisus, skirtus duomenų perdavimui tarp skirtingų sistemų;
  • Prisidėti prie IT sistemų tobulinimo, integravimo, optimizavimo procese.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (IT, ekonomika, finansai, matematika);
  • Gebėjimas dirbti su programavimo kalbomis: C#, Java, Python ir kt;
  • Gebėjimas dirbti su web technologijos: HTML, CSS, JavaScript, AJAX ir kt;
  • Gebėjimas dirbti su SQL, Excel bei duomenų struktūrų išmanymas;
  • Gebėjimas analizuoti rinkoje esančius IT produktus ir teikti pasiūlymus dėl jų ilgalaikio naudojimo;
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai: rinkti, tvarkyti, analizuoti duomenis, teikti įžvalgas bei jas vizualizuoti ir pristatyti;
  • Gebėjimas organizuoti darbą, geri bendravimo įgūdžiai, greita reakcija, gebėjimas argumentuotai pateikti informaciją ir savarankiškumas;
  • Motyvacija mokytis naujų dalykų ir dalintis su kolegomis

Mes siūlome

Įdomų darbą stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
Karjeros galimybę;
Dalinį kuro kompensavimą į ir iš darbo;
Galimybes nuolat tobulėti perspektyvioje srityje ir rodyti iniciatyvą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu.

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti numeriu arba siųsti savo gyvenimo aprašymą. UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

2800-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €