MB „Du bitai“

Programuotojas (back-end)

1500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - MB „Du bitai“

Darbo pobūdis

Ieškome "back-end" pastiprinimo prie naujai planuojamų projektų ir esamų palaikymo. Pagrinde, tai darbas su e-komercijos projektais (PrestaShop turinio valdymo sistema).

Darbo pobūdis (back-end):
Esamo funkcionalumo palaikymas
Naujo funkcionalumo kūrimas

Ieškome tiek junior, tiek mid lygio programuotojų. Turime skirtingo lygio darbų ir planuojamų projektų: nuo smulkių, kurie tinkami tobulėjimui ir augimui iki sudėtingų, kurie privers pasidaryti ne vieną kavos puodelį! :)

Reikalavimai darbuotojui

  • Turi bendrą informacinių technologijų supratimą ir domisi naujovėmis;
  • Yra atsakingas, savarankiškas ir kruopštus;
  • Mėgsta mokytis ir siekia naujų žinių;

Technologijos ir metodologijos (kandidatuojant back - end pozicijai)
  • PHP;
  • MySQL;

Privalumas, tačiau TIKRAI nebūtina:
  • Git versijavimas;
  • Patirtis dirbant su PrestaShop platforma;

Įmonė siūlo

  • Jaukią ir tvarkingą darbo aplinką;
  • Naują kompiuterį, 2 x 24" ekranus patogiam darbui;
  • Reikalingus darbo įrankius (PHP Storm, SQLyog ar kita programinę įrangą);
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Darbo užmokesčio augimą, atitinkantį tavo kompetenciją ir įgūdžius;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką komandą, kuri padės tobulėti, augti;
  • Įdomius ir žinomus projektus Lietuvoje ir Skandinavijoje;
  • Bonusai už gerus rezultatus!

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Komanda, kuri orentuojasi į e-komercijos sprendimus ir PrestaShop turinio valdymo sistemą. Ilgametė patirtis dirbant Lietuvoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse su įvairaus dydžio e-komercijos projektais.
informacija apie MB „Du bitai“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2023 m.