UAB „Gitana“

Programuotojas / IT specialistas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gitana“

Darbo pobūdis

kompiuterių remontas, gedimų nustatymas ir šalinimas, IT techninės bei programinės įrangos diegimas, konfigūravimas bei tobulinimas, vartotojų konsultavimas

Reikalavimai

sql / php bazinis (geras) žinojimas, geras kompiuterinės ir programinės įrangos bei operacinių sistemų išmanymas, patirtis atliekant kompiuterinės įrangos problemų šalinimą/diagnostiką, geri bendravimo įgūdžiai, atsakomybės jausmas, gebėjimas spręsti problemas, analitinis mąstymas, siekimas tobulėti, vairuotojo pažymėjimas, energingumas, kruopštumas, paslaugumas, linksmumas, drąsumas, išreiškiantis savo nuomonę.

Mes jums siūlome

Nuolatinį darbą, gerą darbo aplinką, galimybes tobulėti

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Gitana“


UAB „Gitana“ - viena iš lyderiaujančių profesionalių įrankių prekybos įmonių, Lietuvoje veikianti jau 27 metus. Pagrindinė įmonės veikla - sklandus statybos, pramonės ir transporto įmonių aprūpinimas profesionalia ir kokybiška įranga ir įrankiais. Įmonė taip pat teikia patikimas techninės priežiūros paslaugas. Mūsų įmonės stabilumą ir patikimumą garantuoja maža darbuotojų kaita ir nuolat auganti metinė apyvarta. Šiuo metu 9 įmonės skyriuose Lietuvoje dirba virš 170 darbuotojų. Nuolatinis darbuotojų mokymas bei tobulinimas gamintojų rengiamuose kursuose ir praktiniuose seminaruose - tai mūsų ilgalaikė investicija ir darbuotojų profesionalumo garantas.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „Gitana“
2412 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
189
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1354 €
25% uždirba 1354-1951 €
25% uždirba 1951-2746 €
25% uždirba nuo 2746 €

You also might be interested in: