Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AURIKA"
More about company »

Programuotojas

Kaunas - UAB "AURIKA"

Darbo pobūdis

  • Esamų ir naujų projektų kūrimas, priežiūra ir vystymas;
  • Ataskaitų kūrimas naudojant BI (Bussines Intelligence) įrankius;
  • Užduočių analizė, vertinimas ir vykdymas;
  • Naujų sistemų integravimas;
  • Darbas su versijavimo sistema GIT;

Reikalavimai

  • Anglų k. žinios;
  • Darbo patirtis su Qlik View/Qlik Sense, arba Power BI/Tableau ;
  • PHP programavimo žinios (OOP), MVC framework;
  • MySQL, MSSQL geras duomenų bazių žinojimas;
  • HTML, HTML5, CSS, Java Script, jQuery, AJAX;
  • XML, JSON, WebServices
  • Linux, Windows, Apache;
  • VBA ( MS WORD, MS EXCEL) žinojimas;
  • GIT.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį;
  • Gerą darbo aplinką.

UAB "Aurika"- yra kūrybingų, ambicingų ir patyrusių spaudos ekspertų komanda. 26-ąjį įmonės gimtadienį šventė 400 darbuotojų. Apie ketvirtadalis jų kartu dirba daugiau kaip 10 metų - dalinasi patirtimi su kolegomis ir pirkėjais, vysto naujus projektus ir rinkas, nuolat mokosi ir lavina įgūdžius. Tai leidžia bendrovei pelnyti Lietuvos ir Europos pirkėjų pasitikėjimą, siekti ambicingų tikslų, kurti saugią aplinką verslo partneriams ir įmonės darbuotojams.

Apsilankykite www.aurika.lt
Informacija apie UAB "AURIKA"
1292 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
416
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Akstinas