Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Esco Medical Technologies“

Programuotojas

1250-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

  • Įmonė ieško pastiprinimo IT skyriui, kuris dirba su RnD projektais.
  • IT sistemų projektavimas ir programavimas.
  • Įdomus kūrybinis darbas stabiliai dirbančioje, perspektyvioje įmonėje.
  • Į rezultatą orientuotas atlyginimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • C# programavimo kalbos žinios.
  • Patirtis kuriant IT sistemas būtų didelis privalumas.
  • Patirtis dirbant su WPF (MVVM), IIS, WEB Services, MSSQL, TDD būtų didelis privalumas.
  • Geros anglų kalbos žinios (dalis darbo interviu gali vykti anglų kalba).
  • Darbo komandoje įgūdžiai.
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas.
  • CV siųsti anglų kalba.

Atlyginimas

1250-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2370 €
25% uždirba 2370-3029 €
25% uždirba nuo 3029 €