UAB „KODINIS RAKTAS“

Programuotojas

Vilnius - UAB „KODINIS RAKTAS“

Darbo pobūdis

  • programavimas JAVA, Swift ir mobiliųjų aplikacijų kūrimas;
  • C kalba, mikroprocesorinių gaminių kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • programavimo pagrindai, praktinio darbo patirtis bent viena iš išvardintų kalbų;
  • aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • domėjimasis naujausiomis programavimo ir/ar aparatūrinėmis technologijomis;
  • noras tobulėti;
  • atliktų darbų pavyzdžiai būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • geras sąlygas mokytis ir tobulėti;
  • draugišką kolektyvą.

UAB „Kodinis Raktas" patalpų ir automobilių apsaugos sistemų gamintojas. Gaminiai atpažįstami iš prekių ženklų Secolink ir Eurosec. Didžioji dalis įmonės produkcijos eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „KODINIS RAKTAS“
2225 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1184 €
25% uždirba 1184-1319 €
25% uždirba 1319-3475 €
25% uždirba nuo 3475 €