UAB „Tagrus“

Projektų vadovo asistentas

Vilnius - UAB „Tagrus“

Job description

UAB "Tagrus" - nestandartinius baldų projektus įgyvendinanti įmonė, dirbanti su Skandinavijos, Vakarų Europos klientais ieško vadybininko/ projektų vadovo asistento.

Darbo pobūdis:

  • Bendradarbiavimas su partneriais bei gamintojais;
  • Darbų organizavimas;
  • Nestandartinių sprendimų paieška;
  • Gaminių kokybės priežiūra;
  • Medžiagų tiekimas;
  • Logistikos organizavimas.

Requirements

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Strateginis mąstymas ir profesionalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Mokėjimas skaityti brėžinius, dirbti Inventor, Solidworks ar panašia programa (privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Company offers

Mes jums siūlome:

  • Įdomų bei dinamišką darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas.

TAGRUS offers complete furnishings for hotels, restaurants, and public areas. With 9 years of experience working with Scandinavian partners, we can offer thoughtful solutions - solutions that we draw, design and assemble according to our customers' specific needs.
information about UAB „Tagrus“
3
Number of employees
2-3 mln. €
Revenue 2022 y.