Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektavimo ir plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Darbo pobūdis

  • Policijos informacijos valdybos (toliau – Valdyba) Projektavimo ir plėtros skyriaus (toliau – Skyrius) vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 12
  • Pareigybė reikalinga naudotojo sąsajos (angl. front-end) programavimo darbams vykdyti.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • pagal pateiktus reikalavimus vykdo naudotojo sąsajos programavimo darbus;
  • vykdo žiniatinklio pagrindu veikiančių sistemų programavimo darbus;
  • realizuoja įvairaus tipo ataskaitas;
  • įgyvendina netipines užklausas iš įvairių duomenų šaltinių, jas dokumentuoja;
  • realizuoja duomenų atvaizdavimo ir įvesties įskiepius, aplikacijas;
  • teikia konsultacijas, susijusias su savo palaikomais (vystomais) produktais, Policijos informacijos valdybos darbuotojams;
  • pagal kompetenciją vadovybės pavedimu dalyvauja darbo grupių ir komisijų veikloje;
  • rengia projektuojamų, kuriamų ir funkcionuojančių informacinių sistemų techninę dokumentaciją, su duomenų tvarkymu susijusius teisės aktų projektus;
  • vykdo kitus šiame pareigybės aprašyme nenurodytus, su Skyriaus funkcijomis susijusius, nenuolatinio pobūdžio Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vadovybės ir Skyriaus vedėjo pavedimus tam, kad būtų pasiekti Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos strateginiai tikslai.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti universitetinį aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius informacines technologijas, jų saugą, asmens duomenų tvarkymą;
  • išmanyti dokumentų bei teisės aktų rengimo ir derinimo tvarką;
  • mokėti dirbti kompiuteriu Microsoft Office arba LibreOffice programiniu paketu;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu;
  • išmanyti reliacinių duomenų bazių, duomenų bazių valdymo sistemų veikimo principus;
  • išmanyti JavaScript, HTML, CSS kalbas;
  • išmanyti interaktyviosios ir mobiliųjų įrenginių naudotojo sąsajos principus;
  • išmanyti testavimo ir programinio kodo klaidų taisymo principus;
  • suprasti informacinių sistemų kūrimo principus bei metodus, išmanyti informacinių sistemų gyvavimo ciklą;
  • gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą;
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
CVB client

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1286€
58% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)