Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Glasma Service“

Projektavimo skyriaus vadovas - (ė)

Vilnius - UAB „Glasma Service“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas projektavimo skyriaus darbuotojams, koordinuoti 4-5 projektavimo grupių (~20 žmonių) darbą;
  • Padalinio veiklos valdymas, strategijos kūrimas bei rezultatų užtikrinimas;
  • Padalinio veiklos rezultatų, procesų analizė, tobulinimas bei optimizavimas;
  • Padalinio resursų bei kompetencijų užtikrinimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo planavimas;
  • Techninių paslaugų klientams tobulinimas;
  • Naujų technologijų ir programų diegimas;
  • LEAN principų diegimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais technologijų, kompetencijų bei projektų vykdymo klausimais;
  • Valdyti skyriaus finansinius rodiklius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Lyderio savybės - gebėjimas priimti sprendimus, vadovauti, motyvuoti komandą, iniciatyvumas, derybiniai įgūdžiai;
  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos inžinerijos, architektūros, mechanikos srityje);
  • Sėkminga projektavimo bei konstruktorių valdymo darbo patirtis (bent 3 metai);
  • Patirtis dirbant vietinėje bei vakarų rinkose su dideliais statybiniais projektais;
  • Projektavimo procesų valdymo ir kontrolės patirtis, praktinės žinios;
  • Projektų valdymo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios – bent B2/C1 lygmuo;
  • Kompiuterinis raštingumas bei darbo patirtis su projektavimo – konstravimo, dizaino programomis;
  • Statybų srities normų, taisyklių ir veiklos standartų žinojimas.

Įmonė siūlo

  • Vieną aukščiausių pozicijų kompanijos struktūroje;
  • Atsakingą darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Visapusišką vadovų bei kolegų palaikymą įgyvendinant jūsų iniciatyvas, visi siūlymai yra skatinami ir svarstomi;
  • Didesnį nei konkurentų atlyginimą, atitinkantį dabartines rinkos sąlygas, bei darbuotojo kompetencijas;
  • Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Puikią darbo vietos lokaciją, susisiekimą;
  • Transporto priemones pagal poreikį, esame lyderiaujanti kompanija pagal šį kriterijų savo rinkoje;
  • Profesinio, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes, mokymus (vykdomi vidiniai mokymai mūsų įmonių darbuotojams);
  • Tradicines įmonės šventes, renginius.

„Glasma Service“ – tai autorizuota aliuminio konstrukcijų, elementinių fasadų, durų, langų, vidinių pertvarų gamintoja ir viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos statybų sektoriuje.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "Glasma Service" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "Glasma Service" duomenų bazėje vienerius metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.