Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hanner“
More about company »

PROJEKTAVIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Projektuotojų atskiroms projekto dalims konkursavimas ir atranka;
  • Administracinės ir gyvenamosios paskirties pastatų techninių ir darbo projektų ruošimas, kontrolė ir priežiūra;
  • Projekto derinimas ir komunikacija su projektuotojais, statybos atstovais ir valstybinėmis institucijomis;
  • Proceso koordinavimas ir priežiūra gaunant statybą leidžiantį dokumentą;
  • Projektavimo darbų susirinkimų organizavimas ir sprendimų vykdymo kontrolė;
  • Butų apdailos (pilnos) darbų projektų rengimas ir derinimas su klientais.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, stiprūs organizaciniai gebėjimai, orientacija į rezultatą, operatyvus problemų sprendimas;
  • 3 m. ir didesnė panašaus darbo patirtis, dirbant su projektų valdymu;
  • Inžinerinių projekto dalių supratimas;
  • Patirtis dirbant su įvairiomis programomis (Autodesk Autocad, Autodesk Revit, Adobe Photoshop, Microsoft Office programų paketas);
  • Teisės aktų ir STR reikalavimų išmanymas;
  • Architektūros krypties išsilavinimas (didelis privalumas).

Mes jums siūlome

  • Įvairių motyvacinių priemonių programą (sveikatos draudimas, biudžetas mokymams ir kvalifikacijos gerinimui);
  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti save ir įgyvendinti savo idėjas.

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose.
Informacija apie UAB „Hanner“
2522 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1509 €
25% uždirba 1509-2243 €
25% uždirba 2243-3084 €
25% uždirba nuo 3084 €
Vadovas: Algimantas Laurinavičius