Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Rubineta

PROJEKTINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Rubineta

  • Atsakingą darbą, didelių verslo ambicijų turinčioje įmonėje.
  • Laisvę inicijuoti pokyčius ir priimti sprendimus.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Teisingą ir motyvuotą atlygį plius papildomi priedai atsižvelgiant į rezultatus.

Užduotys ir atsakomybės

  • Rubineta prekinio ženklo projektinių pardavimų vystymas;
  • Naujų projektų paieška bei esamų projektų palaikymas;
  • Ryšių su projektuotojais bei nekilnojamojo turto vystytojais palaikymas bei naujų kontaktų užmezgimas;
  • Techninių specifikacijų ruošimas, konsultavimas;
  • Komercinių pasiūlymų skaičiavimas, ruošimas, konkursavimas, dalyvavimas derybose;
  • Klientų poreikių analizė ir įgyvendinimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su produkto vadovais ieškant tinkamiausio sprendimo klientui;
  • Nuolatinis rinkos stebėjimas ir analizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalbos mokėjimas. (Raštu ir žodžiu);
  • Patirtis projektiniuose pardavimuose būtų laikoma dideliu privalumu;
  • Statybos sektoriaus Lietuvoje išmanymas bei panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas planuoti, greitai priimti sprendimus;
  • Nemažesnė kaip 2 metų patirtis B2B pardavimuose;
  • Proaktyvumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Iniciatyvumas ir noras tobulėti;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas suvaldyti pardavimo procesą nuo poreikių išsiaiškinimo iki galutinio pardavimo;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Premijos nuo pasiektų rezultatų.

UAB „Rubineta“ - didžiausias maišytuvų ir jų aksesuarų gamintojas Baltijos šalyse. Didžiausią dėmesį skiriame mūsų produkcijos kokybei ir šiuolaikiškam dizainui, taikome pažangiausias technologijas ir rūpinamės kiekvieno kliento poreikiais. Esame vieninga profesionalų komanda, vadovaujamės pagarbos ir profesionalumo vertybėmis. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje .
informacija apie UAB „RUBINETA“
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1547 €
25% uždirba 1547-1793 €
25% uždirba 1793-2803 €
25% uždirba nuo 2803 €