Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

PROJEKTO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

2000-2200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Plungė - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Pagalba projekto vadovui tvarkant projekto dokumentaciją, siekiant sėkmingo jo įgyvendinimo;
  • Projekto dokumentų bei susijusios korespondencijos valdymas, organizavimas, sklaida ir kontrolė tarp padalinių, vadovų bei atsakingų asmenų/institucijų;
  • Sutarčių su užsakovais vykdymo kontrolė iki galutinio apmokėjimo;
  • Nuolatinis projekto eigos informacijos atnaujinimas duomenų valdymo sistemoje;
  • Ataskaitų rengimas apie projekto eigą;
  • Pagalba komandai siekiant sėkmingai ir laiku įgyvendinti projektą.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Sukaupta mažiausiai 2 metų darbo patirtis projektų valdymo srityje;
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios;
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo ir projekto komandos darbą: nusistatyti prioritetus, suplanuoti veiksmus, resursus, valdyti rizikas ir spręsti problemas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Geri derybų valdymo įgūdžiai, gebėjimas argumentuotai pagrįsti savo poziciją.

Įmonė siūlo:

  • Dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Profesinį tobulėjimą;
  • Jaukią darbo vietą miesto centre;
  • Aprūpinimą šiuolaikiškomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas

2000-2200 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - statybinė kompanija priklausanti MarGroup įmonių grupei, kuri vykdo tarptautinius statybos projektus.