Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TETAS“
More about company »

Projekto dalies (konstrukcijų dalis) vadovas (-ė)

Kaunas - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • Techninių ir darbo projektų konstrukcijų dalies rengimas;
  • Projektinių pasiūlymų rengimas;
  • Projekto dalies sprendinių derinimas su užsakovais ir ekspertais;
  • Parengtų projektų vykdymo priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas, atitinkantis darbo sritį;
  • Projekto dalies vadovo kvalifikacijos atestatas - būtinas;
  • Analogiško darbo patirtis - būtina;
  • Darbo patirtis su programine įranga – AutoCAD, MS Office programomis;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (techninės žinios);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Analitinis mąstymas, atidumas ir kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas bei atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Mokėsime konkurencingą atlygį;
  • Galėsi imtis naujų veiklos sričių įgyvendinimo – organizuoti pastatų projektavimo paslaugos teikimą ir komandos subūrimą!
  • Investuosime į Tave – Bendrovė apmoka kvalifikacijos ir kitus mokymus;
  • Įgysi naujų kompetencijų dirbant kartu su aukščiausios kvalifikacijos elektros energetikos profesionalų komanda;
  • Dalyvausi įgyvendinant unikalius, iššūkių nestokojančius projektus;
  • Sveiki ir aktyvūs darbuotojai – mūsų sėkmės garantas, sportuosime ir švęsime kartu!
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

ESAME DIDELĖ, PROFESIONALI, AUKŠČIAUSIO LYGIO
ELEKTROS ENERGETIKOS TINKLŲ IR PASTOČIŲ EKSPLOATAVIMO, REMONTO, MONTAVIMO IR PROJEKTAVIMO PASLAUGAS TEIKIANTI BENDROVĖ