Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Projekto inžinierius

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Darbo pobūdis

  • Bendras signalizacijos atnaujinimo darbų planavimas (geležinkelis);
  • Technikos planavimas;
  • Darbuotojų darbo laiko planavimas;
  • Darbų tvarkaraščio vedimas;
  • Žmogiškųjų resursų planavimas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti Fusion 360, Blender, Visio, Microsoft Project programomis (bent viena iš paminėtų).

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje įmonėje, kuri nuolat auga ir savo veiklą sėkmingai vykdo tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes - mokymus efektyviam darbo funkcijų vykdymui;
  • Galimybę dalyvauti tarptautiniuose projektuose.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - įmonė, teikianti profesionalias personalo paieškos ir atrankos paslaugas visoje Lietuvoje.