Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Versina"
More about company »

Projekto inžinierius

Vilnius - UAB "Versina"

Darbo pobūdis

Sutarčių su subrangovais rengimas ir administravimas;
Raštų ir įvairios objekto dokumentacijos rengimas bei administravimas;
Darbas su projektuotojais;
Tiekėjų paieška;
Bendradarbiavimas su esamais ir naujais tiekėjais;
Projekto vadovo nurodymų vykdymas, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Statybinis išsilavinimas;
Geri komunikavimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti su FIDIC sutartimis;
Statinių architektūros ir eksploatacijos išmanymas;
Geri įgūdžiai dirbant su:
  • Microsoft Office programų paketu;
  • AutoCad;
  • Statyba;
  • Kitomis sąmatų skaičiavimo programomis.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Pastovų atlyginimą;
Visas soc. garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Savo veiklą vykdanti įmonė UAB “Versina” užsiima visais bendraisiais statybos darbais, t. y gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba. Atliekami montavimo, betonavimo, mūrijimo, stogo dengimo, izoliacijos darbai, klojinių, pastolių, hidrotechnikos objektų, įrengimas, konstrukcijų montavimas ir hidroizoliavimas. Įmonė taip pat užsiima gelžbetoninių ir metalo konstrukcijų montavimu, atlieka vidaus ir išorės apdailą.
Įmonėje vid. atlyginimas 630€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)