Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Enerstenos grupė“
More about company »

PROJEKTO RANGOS VADOVAS (-Ė) VAKARŲ EUROPOS RINKAI

Kaunas - UAB „Enerstenos grupė“

Darbo pobūdis

  • Vakarų Europos šalyse vykdomų objektų priežiūra ir koordinavimas;
  • bendravimas su Užsakovu ir subrangovinių įmonių atstovais;
  • darbų organizavimas pagal projekto grafiką ir biudžetą;
  • subrangovų ir tiekėjų sutarčių kontrolė;
  • darbų saugos reikalavimų laikymosi kontrolė;
  • objekto dokumentacijos tvarkymas;
  • įrangos, medžiagų ir subrangos užsakymas;
  • atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė;
  • darbų pridavimas užsakovui ir techninės priežiūros institucijoms;
  • darbas komandiruotėse.

Reikalavimai

  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • išsilavinimas – aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis;
  • studijų kryptis – statybos inžinerija, mechanikos inžinerija, termoinžinerija;
  • tinkamiausia darbo patirtis – šiluminės energetikos objektų statyba; technologinių įrenginių, vamzdynų ir kt. inžinerinių sistemų montavimo darbai;
  • statybos technologinių procesų išmanymas, projektinės dokumentacijos supratimas;
  • SPSC kvalifikacijos atestatas, kiti kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai - privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • noras tobulėti ir įgyti patirties;
  • punktualumas, atidumas, atsakingumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas, socialines garantijas;
  • kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
  • motyvacines priemones už pasiektus rezultatus;
  • profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes;
  • draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • galimybę dirbti užsienio objektuose.

„ENERSTENOS" įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirbame nuo 2002 m. Turime sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą, subūrę stipriausių profesionalų komandą. Visa tai mums leidžia pasiūlyti klientams efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuojame ir gaminame biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atliekame nuo idėjos „iki rakto", teikiame eksploatavimo paslaugas.
Informacija apie UAB „Enerstenos grupė“
2168 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1412 €
25% uždirba 1412-1753 €
25% uždirba 1753-2672 €
25% uždirba nuo 2672 €
Vadovas: Virginijus Ramanauskas