Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics

Projekto vadovas (-ė) (FTL verslo vystytojas samdytu transportu)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Job in Logistics

Darbo aprašymas:

  • FTL gabenimo, samdytu transportu, verslo organizavimas maršrutu LT< >EEE arba/ ir EEE< >NVS;
  • pastovių vežėjų ("kontraktinių") paieška, ekonominio naudingumo skaičiavimas, sutarčių sudarymas, transporto valdymas;
  • esamų klientų/ krovinių aptarnavimas (užklausų skaičiavimas, informacijos teikimas ir kt.);
  • samdyto transporto ("kontraktinis") krovimas esamais kroviniais, darbo organizavimas gabenant FTL krovinius LT< >EEE arba/ ir EEE< >NVS;
  • ilgalaikių santykių mezgimas, jų palaikymas su krovinių gabenimo įmonėmis EEE, NVS šalyse;
  • veiklos ir finansinių rezultatų analizė, ataskaitų rengimas;
  • atsakomybė už projekto tikslų įgyvendinimą;
  • projekto plėtojimas ir vystymas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis organizuojant krovinių (FTL) gabenimą samdytu transportu;
  • gebėjimas savarankiškai vykdyti FTL gabenimą maršrutais LT< >EEE arba/ ir EEE< >NVS , spręsti kylančias problemas;
  • geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, organizuotumas, savarankiškumas;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • darbų planavimo, organizavimo bei kontrolės įgūdžiai;
  • darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai.

Įmonė Jums siūlo:

  • Motyvuojantį fiksuotą + nuo pasiekto rezultato priklausantį darbo užmokestį;
  • puikias darbo sąlygas, mokymus ir kitus tarptautinės įmonės teikiamus privalumus.

Konfidencialumą garantuojame.

Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.
Dėkojame visiems susidomėjusiems.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - užsienio kapitalo įmonė, turinti puikiai išvystytą globalią logistikos paslaugų tiekimo grandinę, tarptautinį atstovybių tinklą, nepriekaištingai veikiančią logistikos infrastruktūrą, užtikrinančią tikslų ir savalaikį krovinių pristatymą klientams. Šiuo metu įmonė į savo komandą Vilniuje kviečia energingą, nebijantį iššūkių, ambicingą transporto ir logistikos srities profesionalą pradėti ir vystyti FTL gabenimą samdytu transportu.

> Kandidatams teikiame ir kitus pasiūlymus, maksimaliai atsižvelgdami į kandidato patirtį, gebėjimus ir pageidavimus (darbo specifika, darbo užmokestis ir t.t.). Didžiausia mūsų projektų dalis - įmonių vadovų ir verslo savininkų "viešai neskelbiami" projektai. Naudokitės mūsų galimybėmis. Jau 13 m. "sujungiame" specialistus ir darbdavius transporto - logistikos rinkoje!