Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“

PROJEKTŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.

Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.

„Maisto banko“ komanda ieško Paramos programų koordinatoriaus (-ĖS) darbui viename didžiausių kasdienių paramos operacijų centrų organizacijoje, kuriame kiekvieną dieną surenkamos bei paramai išskirstomos tonos maisto produktų. Paramos programų koordinatorius (-ė) būtų atsakingas už Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo programos įgyvendinimą Vilniaus padalinyje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai darbuotojui:
Mes norime su Jumis susipažinti, jeigu:

Turite aukštesnįjį išsilavinimą;
Turite gerus darbo kompiuteriu gebėjimus (ypatingai MS Excel);
Turite gerus organizacinius ir planavimo igūdžius;
Gerai jaučiatės atlidami didelio kruopštumo reikalaujančias užduotis;
Gebate savarankiškai planuoti savo veiklą;
Gebate sklandžiai ir dalykiškai bendrauti;
Greitai reaguojate į problemines situacijas ir randate tinkamus sprendimus;
Galite bendrauti anglų bei rusų kalbomis;
Esate dirbęs su projektais – privalumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Atsakingą darbą vienoje didžiausių Lietuvos nevyriausybinių organizacijų;
Prasmingą veiklą kovojant su maisto švaistymu ir skurdu;
Atsakomybę dirbant su komanda;
Galimybę mokytis iš kolegų;
Lanksčią darbo pradžią;
Nuotolinio darbo galimybę, kai nėra poreikio būti darbo vietoje.

Atlyginimas

1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Maisto bankas“ - jau dvidešimt metų Lietuvoje veikiantis labdaros ir paramos fondas, kurio pagrindinis tikslas yra mažinti maisto švaistymą ir skatinti tinkamų vartoti maisto produktų perdavimą skurstantiems asmenims. Bendradarbiaudami su maisto gamintojais ir prekybininkais, siekiame, kad tinkami vartoti maisto produktai nebūtų utilizuoti, bet pasiektų vargingai gyvenančių žmonių stalą.
informacija apie Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“
1675 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1082 €
25% uždirba 1082-1366 €
25% uždirba 1366-1921 €
25% uždirba nuo 1921 €