Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Specialistas“
More about company »

PROJEKTŲ/DARBŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Specialistas“

Darbo pobūdis

Inžinerinių tinklų įmonė ieško darbuotojo, kuris būtų atsakingas už:
1. Sutartinių projektų vykdymą, priežiūrą bei įgyvendinimą;
2. Derybų vedimą;
3. Objektų (projektų) priežiūrą;
4. Brėžinių skaitymą;
5. Įmonei naudingų ir ekonominių spendimų priėmimą;
6. Naujų užsakymų pritraukimą.

Reikalavimai

Aukštasis Inžinerinis/statybinis išsilavinimas;
Puikios kompiuterinės žinios;
B kategorija;
Statybos vadovo kvalifikacijos atestatas.

Privalumai:
Patirtis su Sistel-sąmatine programa (tinka ir patirtis su kita programa);
Patirtis ruošiant viešųjų pirkimų dokumentaciją;
Automobilis.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą, motyvuotą atlyginimą;
Konkretus atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir darbo rezultatų;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Karjeros perspektyvas;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Laikinojo įdarbinimo paslaugų įmonė, atliekanti ir išorinio personalo skyriaus funkcijas.