Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Telepaslauga“

Projektų - darbų vadovas Vilniuje

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Telepaslauga“

Darbo pobūdis

/ Bendravimas su ŠVOK esamais klientais ir naujų paieška;
/ Pardavimų organizavimas ir didinimas;
/ Inžinerinių sistemų (vėdinimo ir oro kondicionavimo) montavimo darbų kontrolė, nuolatinis bendravimas su montuotojais;
/ ŠVOK objektų apžiūra;
/ ŠVOK inžinerinių sistemų projektavimas, komercinių pasiūlymų skaičiavimai, įrangos parinkimas, techninių parametrų analizė;
/ Sutarčių sudarymas ir jų įgyvendinimas, terminų laikymąsis;
/ Medžiagų užsakymas.

Reikalavimai darbuotojui

/ Techninis arba inžinerinis aukštasis išsilavinimas, susijęs su pastatų inžinerinėmis sistemomis;
/ Patirtis ŠVOK srityje arba statybos projektų valdyme (būtų privalumas);
/ Techninių dokumentų, brėžinių skaitymas;
/ Savarankiškumas organizuojant savo darbą bei vadovaujant pavaldžių montuotojų brigadai;
/ Komunikabilumas, stresinių situacijų valdymas;
/ Anglų kalba.

Įmonė siūlo

/ Nemonotonišką darbą;
/ Mokymus (SAMSUNG technikų);
/ Techninį palaikymą;
/ Atlyginimą, priklausantį nuo noro tobulėti, savarankiškumo, mokėjimo planuoti savo darbus;
/ Visas socialines garantijas;
/ Ofisą miesto centre.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
Mokami priedai.
strongest_in_lithuania

UAB „Telepaslauga" Lietuvos teritorijoje vykdo patalpų oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų komplektavimo, montavimo, priežiūros darbus, garantinį ir pogarantinį remontą bei techninį aptarnavimą.
Taip pat teikia įvairias konsultacijas šių sistemų įrengimo, montavimo bei priežiūros klausimais, atlieka projektų analizę.

UAB „Telepaslauga yra įgaliotasis Samsung kondicionavimo ir vėdinimo įrangos atstovas Lietuvoje.
informacija apie UAB „Telepaslauga“
1661 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1404 €
25% uždirba 1404-1741 €
25% uždirba 1741-1902 €
25% uždirba nuo 1902 €