Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hotrema"
More about company »

Projektų Direktorius

Klaipėda - UAB "Hotrema"

Darbo pobūdis

  • Siekti kuo efektyvesnio projektų suvaldymo;
  • Vadovavimas projektų vadovams Lietuvoje ir užsienyje;
  • Derybos ir bendravimas su Užsakovais ir Partneriais (Lietuvos ir užsienio);
  • Projektų komandos narių ugdymas sėkmingiems projektų įgyvendinimams, susirinkimų organizavimas bei pravedimas;
  • Prioritetų, terminų ir tikslų nustatymas, projektų eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • Projektų biudžetų kontrolė, efektyvus finansinių išteklių paskirstymas;
  • Informacijos srauto valdymas tarp skirtingų projektų ir įmonės padalinių;
  • Projektų priskyrimas projektų vadovams;
  • Pavaldžių projektų vadovų darbo koordinavimas, atsakomybės už vykdomų projektų eigą ir galutinį rezultatą paskirstymas;
  • Projektų valdymo procedūrų diegimas ir laikymosi užtikrinimas bei kontrolė;
  • Nuolatinė rinkos analizė;
  • Pasiūlymų dėl įmonės veiklos plėtros teikimas;
  • Veiklos analizė ir atsiskaitymas už rezultatus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Projektų administravimo, valdymo patirtis;
  • Sėkminga analogiško arba panašaus darbo patirtis (ne mažiau 5 metai);
  • Puikios anglų bei rusų kalbos žinios;
  • Planavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Lyderio savybės;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai, valdyti komandą ir prisiimti atsakomybę už pavaldinių rezultatus;
  • Komunikabilumas;
  • Geri darbo su Microsoft Excel ir kitomis Office programomis įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį bei motyvuojančius priedus už pasiektus rezultatus;
  • Darbo vietą Lietuvoje, su komandiruotėmis Europoje ir kituose žemynuose vykdomuose mūsų projektuose;
  • Savarankišką ir įdomų darbą;
  • Tobulėjimo bei savirealizacijos galimybes tarptautinėje, modernioje įmonėje;
  • Dinamiškus, iššūkių reikalaujančius projektus;
  • Puikią darbo aplinką, draugiška kolektyvą.

Darbo vieta: Mažeikių, Kauno arba Klaipėdos padalinyje su trumpalaikėmis komandiruotėmis ( 1-2 dienos) į visame pasaulyje vykdomus projektus. Komandiruočių tikslas - efektyvus projektų suvaldymas, pagalba projektų vadovams (derybų pravedimas su klientais, problemų nustatymas, išsprendimas ir kt.).

UAB Hotrema – Baltijos šalių lyderė izoliacijos ir pastolių srityje, gebanti savarankiškai ir kokybiškai atlikti darbus bet kurioje pasaulio šalyje.
Dirbame ES bei Skandinavijos šalyse, šiuo metu turime projektų Lietuvoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Maltoje ir Danijoje.
Informacija apie UAB "Hotrema"
901 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
190
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Baužys