Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Projektų grupės vadovas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Vadovauti statybos skyriui, kontroliuoti jo darbą;
  • statybos projektų koordinavimas;
  • statybos darbų grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
  • statybos objektų biudžeto planavimas, jo vykdymo kontrolė;
  • statybos objektų nustatytų resursų kontrolė;
  • atliekamų darbų terminų ir kokybės reikalavimų laikymosi kontrolė;
  • visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymas;
sąmatų sudarymas;
  • naujų projektų vertinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis/inžinerinis išsilavinimas;
  • kvalifikacijos atestatas;
  • daugiau nei 5 metų vadovo patirtis statybų sektoriuje;
  • gebėjimas suburti ir efektyviai valdyti komandą;
  • konstruktyvus mąstymas, puikūs derybų, planavimo ir organizavimo įgūdžiai, iniciatyvumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • Anglų/rusų kalbų mokėjimas;
  • darbų saugos specialisto pažymėjimas;
  • gaisrinės saugos specialisto pažymėjimas.
Įmonė siūlo:

Mes jums siūlome

  • Atsakingus bei įdomius projektus;
  • perspektyvią komandą.

Atlyginimas

2000–3000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

UAB "HSC Baltic"

UAB "HSC Baltic" atlieka įvairios paskirties pastatų bei objektų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbus. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį administracinių, visuomeninių, gamtosauginių pastatų bei gyvenamųjų namų
statyboje.
Įmonėje vid. atlyginimas 689€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)