Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Roquette Amilina, AB
More about company »

PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė)

Panevėžys - Roquette Amilina, AB

Darbo pobūdis

  • projektų vykdymas, planavimas;
  • raštų ruošimas užsakovui, subrangovui;
  • sutarčių ir papildomų susitarimų ruošimas;
  • brėžinių skaitymas, kitų dokumentų spausdinimas, skenavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • techninis/inžinerinis išsilavinimas;
  • analitinis mąstymas;
  • mokėjimas dirbti Microsoft Office programomis;
  • mokėjimas dirbti Autocad programa;
  • anglų kalba;
  • organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas.

Mes jums siūlome

Jeigu ieškote dinamiško darbo tarptautinėje aplinkoje, leidžiančio realizuoti profesines kompetencijas, palaikančių kolegų, draugiškos atmosferos, karjeros galimybių, laukiame tavęs!

Roquette Amilina, AB – tai tarptautinė prancūzų kompanijos “Roquette” ir Lietuvos verslininkų valdoma įmonė, kurioje susitinka grūdų perdirbimo tradicijos ir “baltosios” biotechnologijos. Jei manoma, kad iš grūdų gaminami tik miltai, nustebsite sužinoję, kad jų yra visur: ir popieriuje, ir maiste, ir dantų pastoje, ir buitinėje chemijoje ir dar daug kur ! Mes gaminame kviečių krakmolą maisto ir popieriaus pramonei, glitimą - maisto ir pašarų pramonei. Mūsų technologijos ir verslas nuolat keičiasi bei reikalauja darbuotojų komandos nuolatinio tobulėjimo, lankstumo ir atvirumo naujovėms.
Informacija apie Roquette Amilina, AB
409
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Edvinas Bernotas