Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Danės Perlas“

Projektų koordinatorė (-ius) - personalo vadybininkė (-as)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Danės Perlas“

Darbo pobūdis

Pagrindinės pareigos:
  • personalo techninės dokumentacijos tvarkymas (sertifikatai, leidimai, kiti dokumentai),
  • bendravimas su personalu,
  • kelionių organizavimas (komandiruotės)
  • darbuotojų dirbančių užsienyje rotacijų planavimas ir valdymas
  • įmonės vykdomų projektų administravimas/aptarnavimas suformuojant specialistų komandas iš esamo personalo,
  • naujų darbuotojų paieška
  • personalo dokumentacijos tvarkymas ir siuntimas užsakovams

Reikalavimai

  • Būtinas anglų ir rusų kalbų mokėjimas
  • geri planavimo, projektų valdymo, organizavimo įgūdžiai
  • Komunikabilumas
  • Savarankiškumas
  • projektų koordinavimo patirtis
  • Greitas, operatyvus mastymas
  • Gebėjimas priimti sprendimus savo kompetencijos ribose

Mes jums siūlome

dinamiškas darbas
draugiškas kolektyvas
galimybė dirbti su tarptautiniais projektais
karjeros galimybės

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Danės Perlas - virš 10-ies metų patirtį turinti įmonė, įsikūrusi Klaipėdoje ir dirbanti įvairiuose laivų statybos ir pramoniniuose objektuose Nyderlanduose, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose valstybėse.
informacija apie UAB „Danės Perlas“
1856 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
269
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1137 €
25% uždirba 1137-1653 €
25% uždirba 1653-2308 €
25% uždirba nuo 2308 €