Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ROTOMA“
More about company »

Projektų koordinatorius (-ė)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ROTOMA“

Darbo pobūdis

Įmonė plečia veiklą ir kviečia prie savo komandos prisijungti žmogų kuris kuruos naują projektą ir bus atsakingas už:
  • daugkartinių indų plovimo procesą, tiesioginį dalyvavimą jame;
  • kokybės priežiūrą po plovimo, taip pat atkraunant prekes klientams;
  • darbo priemonių ir inventoriaus švaros palaikymas ir priežiūra;
  • savalaikį indų pristatymą klientams renginiuose, taip pat pasiėmimą iš klientų po renginio;
  • darbas lanksčiu grafiku;
  • darbo vieta , Kaunas-Išlaužas.

Linksmoji dalis:
  • festivaliai, renginiai taip pat įdomūs projektai kurių metų įgausite bendravimo patirties, bei gerai praleisite laiką;
  • nemonotoniškas darbas garantuotas!

Reikalavimai

Patirtis dirbant su įvairiais projektais būtų privalumas;
Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
Bendravimo įgūdžiai;
Fizinis ištvermingumas;
Greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Be žalingų įpročių.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomius renginius, kuriuose realizuosi turimas kompetencijas, mėgausiesi procesu ir džiaugsiesi rezultatais;
  • Jauną, linksmą bei veržlų kolektyvą, kuris visada pagelbės sprendžiant problemas ir motyvuos augti
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB"ROTOMA" įkurta 1998 m. Lietuviško kapitalo įmonė specializuojasi keliose veiklose, didmeninė prekyba taip pat transporto paslaugos.
Informacija apie UAB „ROTOMA“
1124 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 754 €
25% uždirba 754-868 €
25% uždirba 868-1193 €
25% uždirba nuo 1193 €
Vadovas: Marius Mickevičius