Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gridinta“

PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

850-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

  • techninių projektų (darbas aukštyje su virvėmis) koordinavimas ir įgyvendinimas užsienyje;
  • projektų komandų formavimas;
  • vadovavimas darbuotojų komandoms;
  • projekte būtinos dokumentacijos rengimas;
  • apgyvendinimo transporto organizavimas komandoms;
  • bendravimas su klientais, subrangovais ir partneriais;
sąmatų rengimas;
  • projektų biudžetų valdymas, darbų atlikimo terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Atsakingų asmenų projektuose darbo koordinavimas objektuose ir jų darbo kokybės kontrolė;
  • objektų/darbų pridavimas užsakovams ir įgaliotoms institucijoms.

Reikalavimai

Jeigu:
  • turite aukštajį / aukštesnyjį išsilavinimą;
  • turite analogiško darbo patirties;
  • esate įvaldęs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius;
  • gebate savarankiškai priimti sprendimus;
  • efektyviai koordinuojate ir kontroliuojate pavaldžių darbuotojų darbus;
  • esate pilnas vidinės motyvacijos ir noro tobulėti;
  • organizuotumas, laiko planavimo įgūdžiai ir orientacija į rezultatą - yra tik keletas gerųjų Jūsų savybių;
  • kalbate angliškai ir rusiškai;
  • gebate naudoti darbe Word, Excel, Power Point.
  • Jūsų pozityvumas užkrečia kolegas;
laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų kolektyvo!

Mes jums siūlome

Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
Pozityvią ir lanksčią darbo aplinką, draugiškus ir pasiruošusius padėti kolegas;
Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo kandidato darbo patirties ir įgūdžių.

UAB „Gridinta“ teikia įvairias eksploatavimo, priežiūros, inspektavimo, instaliacijos, demontavimo, taisymo, bei kitas paslaugas – vėjo, naftos ir dujų, atsinaujinančios ir branduolinės energijos, jūrų, pramoninės ir civilinės statybos, ir kituose sunkiosios pramonės sektoriuose. Įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą tiek sausumoje, tiek jūroje ir siūlo ekonomiškus projektų administravimo ir įgyvendinimo sprendimus, įskaitant techninių specialistų atranką ir jų parengimą pagal klientų reikalavimus.
informacija apie UAB „Gridinta“
1236 €
Vid. atlyginimas bruto
120
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba 1060-1248 €
25% uždirba nuo 1248 €