Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mabrocona“

PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-Ė) laivų statyboje ir remonte

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Mabrocona“

Darbo pobūdis

MABROCONA kviečia į savo komandą projektų koordinatorių laivų statybos ir remonto projektams ES šalyse.

Darbo pobūdis:

Darbininkų (trečių šalių piliečių) komandų transporto ir apgyvendinimo organizavimas ir administravimas;

Nuolatinė komunikacija su užsakovais, darbų vadovais, kolegomis iš pardavimų, personalo ir gamybos skyrių;

Projektų vykdymo probleminių situacijų sprendimas;

Dokumentacijos ruošimas ir administravimas.

Reikalavimai

Puikios rusų kalbos žinios;

Geros anglų (arba vokiečių) kalbos žinios;

Pramoninių projektų koordinavimo/valdymo patirtis;

Puikūs bendravimo įgūdžiai;

Atsakingumas, pozityvumas ir orientacija į rezultatą;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Gebėjimas savarankiškai organizuoti ir koordinuoti procesus;

Tikslumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursai;
Bonusų sistemą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

MABROCONA motto is in time with business. Although the Company is based in Lithuania, we are always there to serve our customers worldwide.

MABROCONA has a solid reputation and 20 years of experience in the maritime & offshore sectors. We are acting as:

Ship repair specialists;
Shipbuilders;
Human resource providers;
Technical managers;
Ship owners;