Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LITHUTEC“

Projektų koordinatorius (-ė) - technologas (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „LITHUTEC“

Darbo pobūdis

Naujų prototipinių gaminių, projektų (laidų rinkinių, pavienių kabelių, kontaktų, elektronikos komponentų ir kitų elementų) vystymas, įvedimas į gamybą;
Valdymo blokų, skydų surinkimas (elektros komponentų, laidų, kabelių, sudėjimas pagal brėžinius).
Paskirstymo spintų surinkimas;
Gamybos technologinio proceso kontrolė, valdymas;
Problemų identifikavimas;
Gaminio kokybės užtikrinimas galutinėje patikroje, neatitikčių nustatymas ir jų koregavimas;
Kitų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinerinis išsilavinimas privalumas (elektrikos inžinerija, elektros ir automatikos inžinerija, gamybos inžinerija ar pan.);
Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas ir atidumas;
Noras mokytis ir tobulėti, bei dirbti komandoje;
Stiprūs asmeniniai reikalavimai kokybei;
Anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Office, AutoCad , techninė braižyba - privalumas);
Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (laidų, elektronikos, el. komponentų ar kt. privalumas).

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės;
Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kompetenciją;
Tvarkingą ir jaukią darbo aplinką, visas socialines garantijas;
Profesionalią ir draugišką komandą, visada pasiruošusią padėti;
Palankus darbo grafikas, pasirinktinai;
6.00-15.00 val., 7.00-16.00 val. arba 8.00-17.00 val.;
Savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos;
Neterminuota darbo sutartis;
Socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas;

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 160 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: Adresas : Pramonės g. 8 , Klaipėda