Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

PROJEKTŲ KOORDINATORIUS (-Ė) (UŽSIENIEČIŲ DARBINIMAS)

650-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

Vertės pasiūlymas Jums:

Perspektyvi verslo sritis, reikšminga veikla sėkmingoje kompanijoje; įkvepianti mūsų komandos atmosfera ir jaukios tradicijos. Suteiksime galimybę savarankiškai planuoti savo darbą; žadame subalansuotą darbo krūvį ir realias karjeros perspektyvas. Siūlome patogų biurą Naujamiestyje, sąžiningai mokamą atlygį ir finansinės motyvacijos priemones. Apmokysime ir supažindinsime su darbo specifika.
Jei turite rimtų karjeros ambicijų, ko gero – tai pasiūlymas Jums. Pasikalbėkime. Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo sąlygos ir atsakomybės:

Klientui patvirtinus atrinktą kandidatą - užsienietį, atliekame užsieniečio įdarbinimo procedūrą: surenkame būtinus asmens dokumentus, paruošiame juos institucijoms (Užimtumo tarnybai, Migracijos tarnybai), surenkame dokumentus iš darbdavio, koordinuojame dokumentų administravimą iki darbuotojo atvykimo į Lietuvą.
Atliekant užduotį pagelbės: atrankos pardavimo vadybininkas, atrankų specialistas, užsakovas - darbdavys, būsimas darbuotojas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Lietuvių k. įgūdžiai žodžiu ir raštu - be klaidų; puikūs rusų ir anglų k. įgūdžiai, profesionalus bendravimas. Geriausiai seksis, jei mėgstate planuoti veiklą, tvarkingai atlikti aiškiai apibrėžtas užduotis, daug bendrauti su skirtingais žmonėmis ir jiems padėti. Reikės atidumo detalėms ir suvokimo, kad Jus žmonės priima kaip įmonės atstovą.
Panašaus darbo patirtį ir darbo teisės žinias laikysime tikrais privalumais. Tikimės, kad turite karjeros ambicijų.
Jei atpažinote savo kompetencijas- lauksime Jūsų CV.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas
UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

UAB “Įdarbinimo paslaugų centras” - moderni darbuotojų paieškos ir atrankos įmonė, padedanti darbdaviams įdarbinti geriausius, o darbuotojams iš užsienio - įsidarbinti perspektyviose, patikimose Lietuvos įmonėse. Naudojame inovatyviausius darbuotojų paieškos būdus, teikiame Lietuvos darbdaviams pilną paslaugos paketą, įskaitant užsienio šalių piliečių įdarbinimo Lietuvoje procedūras, vadovaujantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Daugiau apie mus:
Kviečiame profesionalą šioms pareigoms: