Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MONTVEGA“

Projektų koordinatorius (-ė)

Iki 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MONTVEGA“

Darbo pobūdis

Ieškome greitai besiorentuojančio žmogaus, kuris dalyvautų projektų rengimo ir vykdymo procesuose. Veiklos kryptis – sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbų organizavimas. T.y. leidimų gavimas, apgyvendinimo organizavimas, logistinių klausimų sprendimas, bendravimas su klientais derinant projektų vykdymo detales.
Kasdieninis darbas su dokumentų rengimu;
Tiesioginis darbas su užsienio partneriais;

Reikalavimai darbuotojui

LABAI GEROS VOKIEČIŲ kalbos žinios;
Geri bendravimo, planavimo, įgūdžiai;
Greita orientacija.

Privalumas - panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Būti jauno ir vežlaus kolektyvo dalimi;
Kvalifikaciją atitinkantį motyvuojantį atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Kvalifikacijos tobulinimo kursus Vokietijoje.

Atlyginimas

Iki 2000 €/mėn. į rankas

UAB „MONTVEGA“ įkurta 2004 metais. Per savo gyvavimo laikotarpį įmonė tapo viena iš pirmaujančių savo srities įmonių Lietuvoje, pelnė užsienio partnerių pasitikėjimą ir užsitarnavo tarptautinį pripažinimą.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – sandėlio logistikos sistemos planavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba sandėliavimo įranga bei sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbai.
informacija apie UAB „MONTVEGA“
1993 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1530 €
25% uždirba 1530-1700 €
25% uždirba 1700-2032 €
25% uždirba nuo 2032 €