Lietuvos žurnalistikos centras

Projektų koordinatorius (-ė)

850-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Lietuvos žurnalistikos centras

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos, kuriam galėtume patikėti atsakomybę už komunikaciją mūsų organizacijoje. Žmogaus, kuris žinos, kas vyksta, ir galės operatyviai padėti nežinantiems. Žmogaus, kuriam rūpi žurnalistikos ateitis, visuomenės medijų raštingumas ir neformalaus švietimo inovacijos.
Šioje pozicijoje turėsite galimybę derinti kūrybines ir žurnalistines užduotis su organizaciniu darbu bei projektų rengimu.
Jei jūs turite nemažai iniciatyvos, komunikabilumo ir kūrybinio polėkio, bet sykiu esate organizuotas ir atidus detalėms; jei jūs vienodai gerai jaučiatės tiek lietuviškai, tiek angliškai kalbančioje kompanijoje, dirbdamas vienas ir didesniame būryje; jei kelionėse darbo reikalais matote romantikos – galbūt mes ieškome jūsų.

Kokios bus jūsų atsakomybės:

Darbas nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnalistikos edukacijos, medijų raštingumo, kovos su dezinformacija projektuose, mūsų žurnalistikos ir ryšių su visuomene mokymų programose.

Partnerių (įskaitant ir tarptautinių) paieška, projektų paraiškų rengimas

Mūsų veiklų populiarinimas (nuo prisidėjimo planuojant komunikacijos veiksmus iki įgyvendinimo).

Mūsų organizuojamų mokymų administravimas (nuolatinė komunikacija su studijų klausytojais ir interesantais, programų vadovais, lektoriais ir kt.)

Renginių organizavimas.

LŽC svetainės ir paskyrų socialiniuose tinkluose nuolatinis atnaujinimas ir priežiūra, turinio kūrimas, naujienlaiškių rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu jūs:

Pasižymite puikiais organizaciniais gebėjimais, esate punktualus, jums būdinga savidisciplina;

Veikloje jums svarbi kokybė, esate reiklus sau ir kitiems;
Esate atsakingas ir dėmesingas detalėms;

Esate dalykiškas, taktiškas, nekonfliktiškas, mėgstate bendrauti su žmonėmis – ne tik juos sudominti, įtraukti, bet ir operatyviai spręsti jiems kylančias problemas, atsakyti į klausimus;

Turite žurnalistinį išsilavinimą ar žurnalistinio darbo patirties. Jei esate dirbęs ar bendradarbiavęs švietimo, NVO ar komunikacijos sektoriuje – tai didelis privalumas;

Nuolat mokotės, domitės žurnalistikos, visuomenės informavimo politikos naujovėmis Lietuvoje ir užsienyje;

Manote, kad kuo daugiau žmonių gaus kokybišką išsilavinimą, tuo gyvenimas visuomenėje bus geresnis;

Rašymas jums – ne kančia, rašyti mėgstate ir tai jums gerai sekasi;

Puikiai kalbate, skaitote, rašote ir angliškai, ir lietuviškai;

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:

4 darbo dienų arba 32 darbo valandų savaitę ir pakankamai lankstų grafiką (tačiau svarbu paminėti, kad iš anksto suderinus gali tekti skirti laiko vakarais bei savaitgaliais – dalis mūsų mokymų bei renginių vyksta ne darbo metu);

Darbo telefoną ir kompiuterį;

Darbą nedidelėje komandoje, kuri turi ambiciją augti;

Darbą intelektualiai praturtinančioje aplinkoje, nes nuolat teks megzti naujas partnerystes su įkvepiančiais ir daug pasiekusiais žiniasklaidos, ryšių su visuomene ir mokslo tyrimų profesionalais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;

Galimybę nuolat tobulėti - dalyvauti žiniasklaidos ir komunikacijos mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;

Atlyginimas

850-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys ir nuo organizacijos rezultatų darbuotojui prisijungus prie komandos.

Lietuvos žurnalistikos centre kasmet vyksta 5 mėn. trukmės kursai pradedantiesiems žurnalistams ir kitų (ne žurnalistikos) sričių profesionalams, jau kelerius metus įgyvendinama moksleivių žurnalistikos programa, kurios metu mūsų lektoriai vyksta į mokyklas ir apmoko mokyklų laikraščių redakcijas visoje Lietuvoje. Daug pastangų dedame sudaryti galimybėms tobulėti jau patyrusiems žurnalistams – organizuojame tarptautinius žiniasklaidos vadybos kursus, kviečiame patyrusius žurnalistus iš Lietuvos ir užsienio pasidalinti žurnalistinių tyrimų strategijomis, pvz., apie pinigų plovimą.
Nuolat ir sistemingai stebime Lietuvos žiniasklaidos erdvę – rinkos aktualijas (dalyvaujame rengiant kasmetinį žurnalistinį tyrimą Baltic Media Health Check) ir žurnalistikos kokybę. Atliekame taikomuosius tyrimus (pvz., ekspertų citavimo žiniasklaidoje, neįgaliųjų vaizdavimo), leidžiame atmintines ir ataskaitas, pvz.
  • Teisės vadovas žurnalistams
  • Žurnalistų darbas interneto amžiaus Lietuvoje: iššūkiai saugumui ir privatumui
Organizuojame bendravimo su žiniasklaida mokymus ekspertams (universitetai, nevyriausybinės organizacijos, tyrimų centrai), taip pat daug metų rengiame itin populiarų Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos neformalių studijų programą viešosios komunikacijos praktikams.
informacija apie Lietuvos žurnalistikos centras
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.