MB „ASINAS“

Projektų koordinatorius (-ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „ASINAS“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Projektinės veiklos valdymas ir koordinavimas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Atsakomybės sritis:

  • vadovavimas vidinei komandai, darbų paskirstymas;
  • trečiųjų šalių koordinavimas;
  • verslo poreikių analizė, reikalavimų sisteminimas ir suderinimas su užsakovais, sprendimų paieška;
  • bendradarbiavimas su tiekėjais, prekių užsakymas, užduočių pateikimas;
  • bendravimas su klientais, užklausų atsakymas;
  • projekto eigos, apimties ir pasikeitimų valdymas;
  • projekto resursų ir biudžeto derinimas;
  • atsakomybė už projekto rezultatus ir kokybę;
  • sandėlio/inventoriaus priežiūra ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai darbuotojui:

Puikios ANGLŲ kalbos žinios.

Privalumai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • rusų kalbos žinios (nebūtina);
  • vairuotojo pažymėjimas (nebūtina);
  • administracinio darbo patirtis (nebūtina) - apmokome;
  • sugebėjimas vienu metu valdyti kelis projektus;
  • projektų valdymo metodikų žinios;
  • vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis;
  • analitinis mąstymas, ekstravertiškumas;
  • MS office paketo pagrindai.

Mūsų pasiekimai – darbščios ir vieningos komandos darbo rezultatas, todėl gebėjimas dirbti bendradarbiaujant, kartu, mums labai svarbus.

  • Galimybėmis augti. Mūsų darbuotojai pasidalins kompetencija ir patirtimi. Suteiksime visas reikalingas e-prekybos srityje žinias, bei savo įgūdžius lavinti galėsite įvairiuose mokymuose;
  • Jūsų karjera. Mūsų kolektyve žmonės siekia ne tik komandinių tikslų, bet ir asmeninės karjeros;
  • Konkurencingu atlyginimu, kuris kils nuo asmeninių ir komandos rezultatų;
  • Nekasdieniais iššūkiais kuriant ir vystant inovatyvias paslaugas klientams;
  • Gera savijauta draugiškoje aplinkoje. Mūsų komanda sportuoja, leidžia laisvalaikį, juokauja, kartu pietauja ir visas bendras ir asmenines pergales būtinai atšvenčia.

  • Sudarome galimybes dirbti tiek iš namų, tiek iš biuro.
  • Galimybė dirbti ne tik pilnu etatu, ir: 0,5 , 0,75 etato.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
MB „ASINAS“

MB „ASINAS“

Sparčiai auganti internetinės prekybos sprendimų įmonė. Įmonės veiklą apima prekyba įvairiose e-komercijos platformose, klientų konsultavimas ir jų produktų prekybos paleidimas užsienio prekybos platformose.
informacija apie MB „ASINAS“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.