Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Arista executive search Lithuania
More about company »

PROJEKTŲ VADOVĄ (aliuminės, priešgaisrinės pertvaros ir durys)

Vilnius - UAB Arista executive search Lithuania

Mūsų klientė – daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti įmonė, kurios specializacija - architektūrinio stiklo apdirbimas. Įmonė teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklo konstrukcijų, veidrodžių ir stiklo gaminių projektavimu, gamyba bei montavimu. Įmonė plečia savo veiklą ir prie komandos kviečia prisijungti

Darbo pobūdis:

  • Naujo produkto (aliumininės sistemos, vidaus pertvaros, priešgaisrinės pertvaros, durys) įvedimas į rinką;
  • Sėkmingas projekto įgyvendinimas: nuo užsakymo gavimo iki aktavimo;
  • Bendradarbiavimas su užsakovais, genrangovais, architektais, projektuotojais ir t.t.;
  • Darbas su esamais bei naujais klientais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (statybų inžinerijos, projektavimo ar pan.);
  • AUTOCAD programos išmanymas;
  • Techninio produkto pardavimų patirtis;
  • Projektų valdymo patirtis (pageidautina priešgaisrinių pertvarų, durų);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė naudoti nuosavą automobilį pirmuosius mėnesius.

Įmonė siūlo:
  • darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • profesinį tobulėjimą;
  • pozityvų ir draugišką kolektyvą.

Konfidencialumą garantuojame.Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.