Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALMECA“

Projektų vadovas (aliuminio-stiklo konstrukcijos)

1300-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALMECA“

Darbo pobūdis

užsakymo vykdymo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
projekto eigoje iškilusių klausimų sprendimas ir derinimas;
vykdomo projekto biudžeto kontrolė.

Reikalavimai

aliuminio-stiklo konstrukcijų įrengimo projektų valdymo patirtis;
aukštasis techninis išsilavinimas;
puikūs darbų planavimo ir vykdymo įgūdžiai;
noras ir sugebėjimas daug bei intensyviai dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
pozityvų požiūrį bei visapusišką pagalbą ir paramą;
konkurencingą bei sugebėjimus atitinkantį atlyginimą ir priedus;
įmonės automobilį ir visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. į rankas

Stabili, ambicinga ir inovatyvi įmonė užsiima aliuminio-stiklo konstrukcijų, PVC gaminių projektavimu bei gamyba, metalinių ir priešgaisrinių durų, vartų, tiekimu bei montavimu
informacija apie UAB „ALMECA“
1865 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1754 €
25% uždirba 1754-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €