Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VA STATYBA“

Projektų vadovas

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „VA STATYBA“

Darbo pobūdis

Projektų vadovas turintis aukštąjį inžinierinį išsilavinimą ir organizacinio darbo patirties, statybų srityje kalba lietuvių, anglų ir rusų.

  • Įmonės reprezentavimas bendraujant su užsakovais, projektuotojais;
  • Bendravimas su darbų vadovais;
  • Įmonės atstovavimas bendraujant su subrangovais;
  • Nepertraukiamas dalyvavimas įmonės veiklos planavime;
  • Vidinio Projekto biudžeto kontrolė;
  • Projekto darbų koordinavimas/ valdymas;
  • Projekto pakeitimų inicijavimas ir derinimas;
  • Vadovavimas projekto komandos darbuotojams (3-4 žmonės);
  • Baigtų projektų pridavimas užsakovams ir valstybės priežiūros institucijoms.

Reikalavimai

  • Noras dirbti, tobulėti,
  • Sėkminga darbo patirtis bent 3 metų statybos projektų vadovo (-ės) pozicijoje valdant didelės vertės objektus;
  • Gebėjimas problemas spręsti savarankiškai bei geri statybos organizavimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas;
  • Kritinės situacijos valdymas, gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Bendravimo įgūdžiai;
  • Organizaciniai įgūdžiai;
  • Raštvedybos žinios;
  • Nepertraukiamos vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • Galutinio rezultato užtikrinimas.

Mes jums siūlome

  • Motyvacinę sistemą (premijos už laiku (iki nurodyto termino) darbų atlikimą);
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį;
  • Transportą ir kt.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas

UAB „VA STATYBA“ įkurta 2007 m.– tai inovatyvi nuolat plečianti savo veiklos ribas, tobulėjanti ir auganti įmonė, jau keletą metų išlaikanti lyderiaujančias pozicijas tarp Alytaus apskrities statybos įmonių.
Daugiau kaip dešimties metų patirtį turinti įmonė dirba įvairiose statybos darbų srityse, tai nebijanti iššūkių, galinti įgyvendinti net patį sudėtingiausią projektą įmonė, kurios pagrindinė veikla apima projektavimo, bendrastatybinius, specialiuosius ir kultūros paveldo tvarkymo darbus bei generalinės rangos paslaugas.
Mūsų tikslas – patenkinti ir laimingi klientai (užsakovai) todėl didelį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir atlikimo terminams. Siekdami kokybiškai ir laiku įgyvendinti klientų projektus kontroliuojame kiekvieną atliekamų darbų etapą, pritaikome naujas technologijas bei inovatyvius sprendimus.
Mūsų įmonė atlieka visą kompleksą statybos darbų, nuo projekto parengimo iki statybos užbaigimo dokumentų tvarkymo. Kvalifikuoti specialistai parengs ir suderins projektą, suskaičiuos statybos kainą ir sudarys darbų grafiką, profesionalių darbuotojų komanda įgyvendins net ir sudėtingiausią projektą, bet kuriame jo etape.
Įmonėje dirba virš 100 darbuotojų.
informacija apie UAB „VA STATYBA“
1442 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1074 €
25% uždirba 1074-1402 €
25% uždirba 1402-1810 €
25% uždirba nuo 1810 €