Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Projektų vadovas (Architektas)

2950-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

  • Techninių projektų rengimas;
  • Bendravimas su klientais;
  • Didelės apimties visuomeninės paskirties pastatų techninių projektų rengimas;
  • Techninių projektų derinimas ir statybos leidimo gavimas;
  • Projekto dalies vadovų koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis architektūrinis/inžinerinis išsilavinimas;
  • Patirtis didelės apimties statybos projektų organizavime;
  • Gebėjimas dirbti programiniais paketais (Autodesk AutoCad, Revit Architecture);
  • Puikūs darbo kompiuteriu, dokumentų rengimo įgūdžiai;
  • Puikūs organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai.

Privalumas:

  • Geri reprezentaciniai sugebėjimai anglų kalba;
  • Patirtis viešųjų projektų srityje;
  • Tvarkybos darbų atestatas.

Įmonė siūlo

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Papildomų naudų paketą (papildomos atostogos, premijos ir kt.).

Atlyginimas

2950-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.