Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MULTIVA“

Projektų vadovas - darbų vadovas

1100-2000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „MULTIVA“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais ir naujais užsakovais;
Sąmatų skaičiavimas, sutarčių ir kt. dokumentacijos rengimas ir derinimas;
Darbų organizavimas ir koordinavimas.

Reikalavimai

Privaloma panašaus darbo patirtis;
Rusų kalbos mokėjimas. Anglų kalbos mokėjimas - privalumas;
Ypatingo statinio statybo vadovo atestatas - privalumas;
Inžinerinis mąstymas, sąžiningumas, darbštumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką darbą turintį nemažai iššūkių nes mūsų pagrindiniai objektai - statomi administraciniai ir gyvenamieji pastatai.

Atlyginimas

1100-2000 €/mėn. į rankas

UAB MULTIVA - specializuojasi metalinių laiptų ,turėklų ir kt. gaminių iš metalo, medžio ar stiklo gamyba ir montavimu.
informacija apie UAB „MULTIVA“
919 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.