Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EDJUSTA“

Projektų vadovas (-ė)

800 €/mėn. Į rankas
Alytus, Druskininkai, Varėna - UAB „EDJUSTA“

Darbo pobūdis

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:
Gamybos planavimas, gaminių pagaminimo grafiko sudarymas, betarpiškas bendravimas su gamybos darbuotojais.
Nesurinktų/surinktų gaminių komplektacijos tikrinimas, medžiagų reikalingų gaminiui apskaičiavimas, specifinių detalių ar komponentų užsakymų sudarymas.
Betarpiškas ir sklandus bendravimas su įmonės klientais, gamybos ir surinkimo klausimais, greitas probleminių situacijų sprendimas.
Pagamintų gaminių fotografavimas, siuntimas klientams, kėlimas į įmonės sistemas.

Reikalavimai

Įmonės lūkesčiai kandidatui:
Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas.
Geri bendravimo įgūdžiai.
Sklandus bendravimas Lietuvių kalba (žodžiu ir raštu), anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu) .
Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti savo veiklą.
Iniciatyvumas, atkaklumas, įžvalgumas, bei pasitikėjimas savimi.
Orientacija į rezultatus.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įmonė Jums siūlo:
Visas darbui reikalingas priemones;
Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius bei turėti įtaką dirbant mažame kolektyve.
Stabilų atlyginimą.
Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

UAB EDJUSTA – medienos apdirbimo, gamybos ir prekybos kompanija.
informacija apie UAB „EDJUSTA“
850 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 656 €
25% uždirba 656-689 €
25% uždirba 689-848 €
25% uždirba nuo 848 €