Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Projektų vadovas (-ė) (apskaitos procesų sritis)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Job description

Darbas didelėje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje logistikos kompanijoje kupinas iššūkių ir karjeros galimybių! Mes siekiame tobulumo kiekviename žingsnyje, esame motyvuoti ir pasiryžę pasiekti geriausių rezultatų.

Kviečiame prisijungti Apskaitos veiklos procesų vadovą (-ę) prie mūsų didelės 17 000 „Girteka Logistics“ profesionalų komandos. Меs tikimės, kad esi motyvuotas (-a) ir pasiryžęs (-usi) pasiekti geriausių rezultatų.

Darbo pobūdis:

  • Procesų analizė, optimizavimas, pokyčių įgyvendinimas apskaitos veikloje;
  • Dalyvavimas strateginiame įmonių grupės projekte – SAP diegime kuravimas projekto diegiant apskaitos modulius;
  • Įmonių grupės vidinių projektų kuravimas;
  • Apskaitos veiklos procesų funkcinės srities koordinavimas, suvaldymas įmonių grupėje;
  • Įmonių grupės darbuotojų konsultavimas apskaitos veiklos procesų valdymo klausimais;
  • Procesinių valdymo įrankių diegimas ir vystymas, jų tobulinimas ir automatizavimas;
  • Tarpininkavimas su kitų padalinių darbuotojais, siekiant užtikrinti sėkmingą procesų įgyvendinimą ir veikimą.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (tiksliųjų mokslų srityje – privalumas);
  • ERPI sistemų funkcinio kuravimo, diegimo patirtis (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis nuo 2 metų;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti darbą ir operatyviai reaguoti į situacijas;
  • Patirtis projektų valdyme arba geri projektų valdymo įgūdžiai/ patirtis valdant didelės apimties projektus – privalumas;
  • Analitiniai gebėjimai, loginis ir strateginis mąstymas (geras verslo procesų suvokimas),orientacija į rezultatą, atvirumas naujovėms;
  • Geros anglų k. žinios, rusų kalba (privalumas);
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • SAP/Axapta žinios (patirtis) – didelis privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti Europoje lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinto savo idėjomis;
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai – skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą, Naujoko programa;
  • Galimybė prisidėti prie SAP diegimo įmonės mastu;
  • Didelės savirealizacijos galimybės;
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 2100 - 2700 eur. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook