Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

Projektų vadovas (-ė) darbui su priešgaisrinėmis sistemomis

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

  • Inžinerinių sistemų montavimo darbai (sprinklerinės gaisro gesinimo sistemos, ŠVOK ir VN)
  • Vadovavimas darbuotojų komandai
  • Sutarčių koordinavimas ir vykdymas
  • Biudžeto planavimas
  • Atliktų darbų dokumentacijos rengimas
  • Darbuotojų resursų planavimas ir valdymas
  • Medžiagų ir įrangos parinkimas ir užsakymas
  • Subrangovų darbų priežiūra ir koordinavimas

Reikalavimai

  • Aukštasis gaisrinės saugos ar statybos inžinerijos išsilavinimas
  • SGGS, ŠVOK ar VN sistemų išmanymas
  • Patirtis įgyvendinant vidaus inžinerinių sistemų objektus (nuo 100 000 iki 2 mln. Eurų)
  • Gebėjimas vadovauti komandai
  • Rusų arba anglų kalbos žinios būtų privalumas
  • Geri darbo AutoCad programa įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas

Mes jums siūlome

  • Komandiruotes visoje Lietuvoje
  • Galimybę dirbti iš karto
  • Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą
  • Darbą kartu su didelę patirtį sukaupusią komanda
  • Plačias karjeros galimybes
  • Įdomius ir iššūkių kupinus projektus

Personalo atrankų įmonės “Amston” klientė – specializuota, atestuota įmonė, atliekanti montavimo darbus, susijusius su priešgaisrine sauga. Kokybiškai atlikdama užsakymus, įmonė įgijo Lietuvos statybos įmonių pasitikėjimą bei užmezgė tvirtus ryšius su pastoviais tiekėjais ir klientais. Šiuo metu įmonė plečiasi ir prie komandos kviečiamas prisijungti: