Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (ELEKTROTECHNINIAI PROJEKTAI)

Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Elektros instaliacijos iki 0,4 - 10kV montavimo darbų organizavimas, priežiūra;
  • Viešųjų pirkimų sąmatų skaičiavimas, sutarčių derinimas;
  • Betarpiškas bendravimas su Klientais, kilusių techninių, inžinerinių problemų sprendimas;
  • Vykdomų ir būsimų projektų biudžetų valdymas;
  • Planuoti ir organizuoti objekto statybos ir montavimo procesus.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis energetikos sektoriaus srityje;
  • Aukštasis arba aukštesnysis elektrotechninis išsilavinimas;
  • Nemažesnė nei 1 m. patirtis projektų vadovo pozicijoje
  • Organizuotumas ir geras laiko planavimas;
  • Geri vadovavimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija.

Privalumai
  • VEI atestatas;
  • SPSC kvalifikacijos atestatas.

Įmonė Jums siūlo

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;
  • Atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Draugišką ir jauną kolektyvą;
  • Galimybę siekti aukštų rezultatų ir augti kartu su kompanija;
  • Darbui būtinas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Emplonet klientė – įmonė, kurios specializacija- skirstomųjų dujotiekių ir šiluminių trasų, dujų prietaisų priežiūra ir eksplotavimas. Šiuo metu kompanija į savo komandą kviečia prisijungti.