Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Lietuvos geležinkeliai“
More about company »

Projektų vadovas (-ė) (Investiciniai projektai)

Vilnius - AB „Lietuvos geležinkeliai“

Darbo pobūdis

  • projektų paruošiamosios dokumentacijos (techninių užduočių, pirkimo dokumentų ir kt.) rengimas;
  • dalyvavimas pirkimo procedūrose (komisijos sudėtyje vertinant projektų konkursinius pasiūlymus, ruošiant atsakymus į dalyvių paklausimus);
  • bendradarbiavimas su paslaugų teikėjais (konsultantais, projektuotojais ir/arba rangovais) bei partneriais;
  • bendrovės atstovavimas pasitarimuose su statybos techninės veiklos dalyviais ir valstybės institucijomis;
  • geležinkelio infrastruktūros statybos techninės veiklos ar konsultacinių paslaugų įgyvendinimo bei sutartinių įsipareigojimų vykdymo kontrolė (t.y. tiekėjų (projektuotojų, rangovų ir t.t.) sutarčių apimčių, biudžetų ir terminų valdymas), užtikrinimas, kad statinys būtų statomas pagal statinio techninį projektą, laikantis sutarties sąlygų ir teisės aktų reikalavimų;
  • sklandaus projekto įgyvendinimo darbo grupės darbo organizavimas;
  • projekto planavimas ir įgyvendinimo proceso kontroliavimas laikantis vidaus projektų valdymo metodikos;
  • projekto neatitikčių ir rizikų prognozavimas, savalaikis identifikavimas ir reagavimas;
  • projektų progreso ataskaitų rengimas ir projektų eigos pristatymų vadovybei rengimas;
  • su įgyvendinamais projektais susijusių dokumentų (ES ir LR teisės aktų, reglamentuojančių geležinkelių infrastruktūros plėtrą, taip pat infrastruktūros plėtros, atnaujinimo ir modernizavimo galimybių studijų) analizavimas, konstruktyvių įžvalgų ir pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas inžinerijos mokslų studijų srityje;
  • Ne mažesnė kaip 3 metų didelės apimties inžinerinių projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtis susisiekimo komunikacijų (kelių, gatvių, geležinkelio kelio, oro uostų statinių, kitų transporto statinių) ir / arba 110 kV ir aukštesnės įtampos elektros perdavimo tinklų ir jų technologinių priklausinių statybos srityse;
  • patirtis taikant FIDIC sutarčių sąlygas;
  • puikios lietuvių kalbos, geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • puikūs darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai (privalumas – MS Project ar kito projektų valdymo įrankio išmanymas);
  • skaitmenizuotos statybos proceso išmanymo pagrindai;
  • gebėjimas dirbti CAD programomis.

Mes jums siūlome

  • tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi;
  • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesinių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • komandinę atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

„Lietuvos geležinkeliai“ (LG) yra didžiausia Baltijos šalyse geležinkelių grupė, savo veiklą vystanti trimis pagrindinėmis kryptimis: krovinių ir keleivių vežimas geležinkeliais, viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymas, priežiūra ir plėtra.

LG grupė yra vienas svarbiausių darbdavių šalyje – įmonėse dirba apie 10 tūkst. darbuotojų. „Lietuvos geležinkeliai“ lyderiauja Baltijos šalyse pagal pervežtų krovinių kiekį. Europoje pagal šį rodiklį bendrovė užima septintąją vietą.

„Lietuvos geležinkelių“ grupės ilgalaikėje strategijoje numatyta iki 2030 metų dukart padidinti keleivių skaičių, padvigubinti įmonių grupės vertę, 60 proc. – iki 725 mln. eurų – padidinti metų pajamas, 30 proc. – iki 70 mln. tonų – išauginti per metus pervežamų krovinių kiekį. Iki 2030-ųjų suplanuotas įmonių grupės investicijų portfelis siekia apie 7 mlrd. eurų.

Informacija apie AB „Lietuvos geležinkeliai“
1637 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
4488
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1158 €
25% uždirba 1158-1425 €
25% uždirba 1425-1845 €
25% uždirba nuo 1845 €
Vadovas: Mantas Bartuška