Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Orfėjas"
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

Kaunas - UAB "Orfėjas"

Darbo pobūdis

ieškome žmogaus įdomiam darbui su projektais ir neribotomis uždarbio galimybėmis. Garantuojame apmokymus bei puikias darbo sąlygas. Draugiškas kolektyvas ir lankstus darbo grafikas leis Jums dirbti "no stress " aplinkoje.
Peržiūrėkite mūsų psl. www.orfejas.lt esančius produktus. Jei šie produktai Jums pažįstami ir manote kad darbas ŠVOK srityje įdomus, nedvejodami siųskite savo CV mums.

Pagarbiai, UAB Orfėjas vadovas

Reikalavimai

Patirtis šildymo, vėdinimo srityje būtų privalumas
Geri bendravimo įgūdžiai
Mokėti dirbti savarankiškai

Mes jums siūlome

Nuolatinius mokymus
Neribotos uždarbio galimybės
Puikias darbo sąlygas

Orfėjas yra savo srities lyderis Lietuvoje.
Prekiaujame pramonine, komercine šildymo-vėdinimo įranga.
Mūsų veiklos sritį bei produktų aprašymus rasite mūsų tinklapyje:
www.orfejas.lt/