Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Agmeka“
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

Kaunas - UAB „Agmeka“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus stogo dangos, stoglangių, fasadinių medžiagų pardavimas.
  • Bendravimas su klientais, jų poreikių išsiaiškinimas ir medžiagų parinkimas.
  • Glaudus bendravimas su architektais, rangovais ir partneriais.
  • Asortimento parodymas Kauno salone, sąmatos skaičiavimas bei pasiūlymo rengimas.
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pardavimų srityje (privalumas - su statybinėmis medžiagomis)
  • Komunikabilumas
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai
  • Orientacija į tikslą
  • Noras tobulėti, nuolat gilinti žinias
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (eksploataciniai kaštai padengiami)

Privalumai:
  • Geros anglų ir/ar rusų kalbos žinios
  • Mokėjimas dirbti su AutoCAD ir panašiomis programomis
  • Geros matematinės žinios

Mes jums siūlome

  • Stabilų atlygį orientuotą į darbo rezultatus
  • Visas socialines garantijas
  • Draugišką kolektyvą
  • Apmokymą ir supažindinimą su parduodama produkcija
  • Galimybę gilinti žinias užsienyje lankantis pas gamintojus, parodose
  • Visas darbui skirtas priemones
  • Lankstų darbo grafiką darbo dienomis bei laisvus savaitgalius

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB Agmeka yra nedidelė kelių žmonių kompanija, kurios kolektyvas statybų sektoriuje dirba nuo 1997 metų. Ilgametė patirtis statybų ir statybinių medžiagų pardavime leido gerai išanalizuoti šiuolaikinėje rinkoje siūlomą asortimentą - statybinės medžiagos - kokybę, todėl vertindami patikimumą, savo klientams siūlome tik patikimiausius stogų , jų aksesuarų, fasadinių klinkerio plytų bei kitų statybinių medžiagų gamintojus.
Informacija apie UAB „Agmeka“
856 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Gediminas Šlivinskas