Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

  • Techninių projektų (darbas aukštyje su virvėmis) koordinavimas ir įgyvendinimas užsienyje;
  • techninių pasiūlymų rengimas;
  • klientų poreikių ir lūkesčių analizė;
  • vadovavimas darbuotojų komandai;
  • projektinės dokumentacijos rengimas;
  • dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose;
  • bendravimas su klientais, subrangovais ir partneriais;
  • sąmatų rengimas;
  • projektų biudžetų valdymas, darbų atlikimo terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • darbų vadovų darbo koordinavimas objektuose ir jų darbo kokybės kontrolė;
  • objektų / darbų pridavimas užsakovams ir įgaliotoms institucijoms.

Reikalavimai

  • Patirtis inžinerijos ar vadybos srityje (Aukštasis išsilavinimas - privalumas);
  • techninių projektų rengimo, standartų, techninių sąlygų išmanymas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis projektų valdymo srityje;
  • ne mažesnė nei 2 metų vadovavimo žmonėms patirtis;
  • puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • sugebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • gebėjimas efektyviai koordinuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbus;
  • atsakingumas, vidinė motyvacija ir noras tobulėti;
  • organizuotumas, laiko planavimo įgūdžiai ir orientacija į rezultatą;
  • atsparumas stresui (kai yra labai didelis darbų tempas bei kelios užduotys vienu metu);
  • anglų ir rusų kalbos žinios – privalumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Power Point).

Mes jums siūlome

  • Karjeros galimybės pažangioje tarptautinėje bendrovėje;
  • profesinio tobulėjimo galimybės;
  • šiuolaikiška, draugiška ir kompetentinga profesionalų komanda;
  • galimybė dirbti su įdomiais projektais;
  • konkurencingas darbo užmokestis;
  • norintiems persikelti iš kitų miestų galimos individualios motyvacinės programos;
  • visi reikalingi darbo įrankiai.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Gridinta“

UAB GRIDINTA – kompanijų grupės GRIDIN’S GROUP bendrovė, veiklą vystanti pramoninio alpinizmo, naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB „Gridinta“
821 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 208 €
25% uždirba 208-412 €
25% uždirba 412-1300 €
25% uždirba nuo 1300 €
Vadovas: Tomas Andriulevičius