Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mabrocona“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Mabrocona“

Darbo pobūdis

MABROCONA kviečia į savo komandą projektų vadovą (-ę) laivų statybos, remonto ir kitų gamybinių projektų valdymui ES šalyse.

Darbo pobūdis:
Projektų valdymas pagal įmonės vidinius standartus;
Nuolatinė komunikacija su užsakovais, darbų vadovais, darbininkais;
Atitinkamos dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas, administravimas ir pateikimas laiku.

Reikalavimai darbuotojui

Geros anglų (arba vokiečių) kalbos žinios;
Geros rusų kalbos žinios;
Pramoninių projektų koordinavimo/valdymo patirtis;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Techninės žinios privalumas;
Atsakingumas, pozityvumas ir orientacija į rezultatą;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas savarankiškai organizuoti ir koordinuoti procesus;
Tikslumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, laiko planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos tobulinimo kursai;
Bonusų sistemą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB MABROCONA dirba ES ir EEE valstybėse. Ir yra gerai žinoma kaip patikimas partneris laivų statybos, remonte ir kituose gamybinėse projektuose.

Daugiau informacijos apie įmonę ir vykdomą veiklą -