Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Projektų vadovas (-ė)

1300-1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais B2B klientais ir pastatų naudotojais – ūkio valdymo, techninių klausimų sprendimas;
  • Darbų techninei komandai organizavimas ir skirstymas, bendravimas su resursų tiekėjais;
  • Su ūkio valdymu susijusių sutarčių kuravimas, papildomų darbų sąmatų rengimas, komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Kitos dokumentacijos valdymas (ataskaitų apie suteiktas paslaugas rengimas, sąskaitų kuravimas).

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (pastatų energetikos, energetinio efektyvumo studijos – privalumas);
  • Projektų valdymo ir priežiūros patirtis (inžinerijos ar NT projektai būtų privalumas);
  • Komunikabilumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Patrauklų atlygio paketą.

Atlyginimas

1300-1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas fiksuotas darbo užmokestis ir priedai pagal motyvacinę sistemą. Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų.

UAB „Statinių priežiūra“ užsiima pastatų administravimu ir eksploatavimu, pastatų inžinerinių sistemų, bendrų konstruktyvinių dalių eksploatacine priežiūra.

CIVINITY grupės narys