CVB client

Projektų vadovas (-ė) (metalo apdirbimas)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Indigroup“

Darbo pobūdis:

Gamybinių projektų planavimas ir įgyvendinimas teikiant metalo apdirbimo ir metalo gaminių gamybos paslaugas
Tiesioginis darbas su užsakovais derinant techninių užsakymų parametrus, terminus bei biudžetus
Efektyvus turimų gamybinių pajėgumų planavimas ir išnaudojimas
Darbas su užsakomosios gamybos partneriais visoje Lietuvoje
Naujų unikalių gaminių kūrimas ir vystymas
Technologinių metalų apdirbimo inovacijų bei tendencijų sekimas
Rinkos analizė, įmonės konkurencingumo didinimas, dalyvavimas parodose
Įmonės vertybių ir interesų atstovavimas rinkoje

Reikalavimai:

Sėkminga projektų valdymo/pardavimų patirtis dirbant užsakomosios gamybos/pramonės srityje ne mažiau 3 metų
Praktika pagrįstos žinios verslo vadybos procesų, gamybos organizavimo ir projektų valdymo srityse
Rinkos analizės, planavimo ir derybų įgūdžiai
Puikūs gebėjimai kurti ir įgyvendinti ilgalaikius ir trumpalaikius planus
Gebėjimas argumentuotai pateikti ir apginti nuomonę
Orientacija į ilgalaikius veiklos rezultatus
Verslo angų kalbos žinios

Siūlome:

Atsakingą poziciją sėkmingą istoriją turinčioje gamybinėje įmonėje
Konkurencingą atlygį, metinius pozicijos priedus už pasiektus rezultatus

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai
CVB client

UAB „Indigroup“

Indigroup yra aukščiausio lygmens specialistų ir vadovų atrankos profesionalai. Mūsų klientė  UAB "Politeca" - daugiau kaip 27 metus metalo apdirbimo paslaugas teikianti įmonė. Moderni gamybinė bazė leidžia atlikti aukšto tikslumo reikalaujančias operacijas ir dirbti su tokiais metalais kaip aliuminis, cinkuotas, juodas ir nerūdijantis plienas, žalvaris bei varis.

Augant gamybos apimtims, įmonė ieško patyrusio užsakomosios gamybos profesionalo, galinčio užimti Projektų vadovo (-ės) poziciją.